ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Işıltı Asansörlü nakliyat ile taşıma imkanları daha kolay hale getirilmiştir. Bir çok Işıltı nakliyat tarafından kullanılan asansörlü sistem sayesinde eşyaların zarar görmesi engellenmek istenmiştir. Evden eve nakliyat konusunda en büyük sorunların başında çok katlı binalara nakliye işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Çünkü yüksek katlı yapılarda eşyaların çıkarılması oldukça güçtür. Bütün eşyaların bu biçimde taşınması hem zahmetli hem de eşyaların zarar görebilmesine neden olabilmektedir.

Firmamız eşyalarınızın zarar görmesini önlemek amacı ile asansörlü taşımacılık sistemini kullanmaktadır. Bu sayede yüksek katlarda bile otursanız eşyalarınız asansör yardımı ile alınarak zarar görmez. Işıltı asansörlü taşıma hizmetinin en büyük yararlarından birisi de çevrede herhangi bir rahatsızlığa sebep olmadan hızlı ve güvenilir bir biçimde eşyaların taşınmasına yardımcı olmasıdır.

Bu nedenle firmamız nakliye konusunda kendini devamlı geliştirerek asansörlü taşımacılık sistemini devamlı bir biçimde kullanarak, nitelikli bir taşıma hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Asansörlü nakliyat işleminde kullanmış olduğumız asansörler firmamıza aittir.

Işıltı Asansörlü Taşıma Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilir?

Evinizin balkonuna modüler asansörlü taşımacılık sistemini kurarız. Bu sayede apartmanda bulunan merdivenlerin dar ya da geniş olması veya çok yüksek bir katta oturmanız gibi sorunlar ortadan kalkar.

Bu sistem sayesinde eşyalarınız balkondan çıkarılarak herhangi bir zarar görmeden asansör sitemine yerleştirilerek aşağıya indiriliyor. Eşyaların yeni adresine teslimatında da yine aynı şekilde asansörle taşımacılık sistemi kullanılarak eşyalarınızın çıkarılması sağlanıyor. Bu sayede eşyalarınız bir sürü merdiven inip çıkma derdinden kurtuluyor. Özellikle buzdolabı, fırın, çamaşır makinası ve bulaşık makinası gibi büyük elektronik ürünlerin çok fazla darbe almaması ve sallanmaması, zarar görmemesi açısından son derece önemlidir.

Asansörlü nakliyat sistemi ile meydana gelebilecek bütün zararlar ortadan kaldırılıyor. Işıltı asansörlü taşıma hizmetini ekstra bir maliyet koymadan sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Daha iyi ve daha nitelikli bir nakliye işlemi için asansörlü sistem olmazsa olmazlardandır. Bu nedenle asansörlü sistem firmamızın devamlı kullanmış olduğu bir sistemdir.