HAKKIMIZDA

1999 yılında firmamız taşımacılık sektörüne katılmıştır. Işıltı Taşımacılık & Evden Eve Nakliyat olarak İstanbul’de evden eve taşımacılıkta yıllardır müşterilerine verdiği memnuniyetle İstanbul’in en iyi evden eve taşıma şirketlerinden biri halini almıştır.

Eğitimli personeli, yeni sistem araçları ile sizler için taşınmayı bir korkulu rüya olmaktan çıkarmış, kısa sürede hiç bir hasar olmadan eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır.

Misyonumuz

Gelişmeye devam etmekte olan ülkemizin ekonomisinin güçlenmesine katkı sağlama misyonumuz ile uzun senelerdir Işıltı Nakliyat olarak sektörde yer almaktayız.  Bütün müşterilerimiz için üstün kalitede hizmet sunarken çalışanlarımız için de güvenli bir ortam oluşturma amacı ile gerekli tüm iş güvenliği önlemlerini almaktayız.

Vizyonumuz

Vizyonumuz olarak ülkenin en çok tercih edilen nakliyat şirketi olmayı edindik ve bunu da günden güne daha çok kişinin hizmetlerimizi talep ediyor olmasıyla de başarmaktayız. Sürekli büyüyerek hem kendi sektörümüze katkı sağlamakta hem de ülke ekonomisine katkımızı daha çok kişinin iş imkanı bulması ile başarmaktayız.

Bireysel olduğu gibi kurumsal nakliyat ihtiyaçlarınızı da karşılamak için araç filomuzu genişletmekte her sektöre yönelik araçlarımız ile ürün ve mallarınızın ülkenin her noktasına sorun yaşanmadan nakliye edilmesini sağlıyoruz.

Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler..

Call Now ButtonHemen Teklif Al